فایل کامل آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) 2 صفحه

شما برای دریافت آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001)

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 2

حجم فایل: 11 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001)

روایی: دارد

پایایی: دارد

نمره گذاری وتفسیر: دارد

منبع: دارد

برای سنجش ذهن خوانی از نسخه¬ی كامپیوتری آزمون تجدیدنظر شده ذهن خوانی از طریق چشم¬ها، بارون – كوهن استفاده شد. فرم تجدید نظر شده این آزمون شامل 36 سئوال است، كه شامل عكس¬هایی از چشم هنر پیشه¬های زن و مرد است. با هر سئوال چهار توصیف حالت ذهن (یك حالت هدف و سه حالت انحرافی با همان ارزش هیجانی) ارایه می¬شود. تنها با استفاده از اطلاعات بینایی از پاسخ دهندگان خواسته می¬شود كلمه¬ای را كه بهترین توصیف كننده فكر یا احساس صاحب چشم هاست انتخاب كنند. برای نمره¬گذاری به هر جواب صحیح، نمره¬ی یك تعلق می¬گیرد و نمرات بین دامنه 0 (صفر) و 36 قرار می¬گیرند. نمره¬ی كمتر از 22 نشانگر ذهن خوانی پایین، نمره¬ی بین30-22 نشانگر ذهن خوانی متوسط و نمره بالاتر از 30 نشانگر ذهن خوانی بالا می¬باشد. اعتبار و همسانی درونی این آزمون بعد از ترجمه در پژوهش علیلو، بخشی پور، بافنده قراملكی، خانجانی و رنجبر(1390). همچنین در پژوهش بافنده (1390) از طریق روش آلفای كرونباخ 73/0 به دست آمد. همچنین در پژوهش بخشی پور، علیلو، خانجانی، رنجبر و با فنده قراملكی (1390) با روش كودر – ریچاردسون (69/0) به دست آمد. پایایی آزمون ذهن خوانی در این پژوهش با روش الفای كرونباخ 59/0 به دست آمد. در غالب مطالعات صورت گرفته برای بررسی توانایی ذهن خوانی افراد سالم و بیمار، از این آزمون عصب روان شناختی استفاده شده ا ست كه نماینده اعتبار این آزمون در مطالعات ادراك حالات ذهنی است (به نقل از نجاتی، ذبیح زاده، نیك فرجام، نادری و پورنقدعلی، 1390).

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها بارون و کوهن 2001;آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها ;بارون و کوهن 2001

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *