فایل کامل آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) 2 صفحه

شما برای دریافت آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001)

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 2

حجم فایل: 11 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001)

روایی: دارد

پایایی: دارد

نمره گذاری وتفسیر: دارد

منبع: دارد

برای سنجش ذهن خوانی از نسخه¬ی كامپیوتری آزمون تجدیدنظر شده ذهن خوانی از طریق چشم¬ها، بارون – كوهن استفاده شد. فرم تجدید نظر شده این آزمون شامل 36 سئوال است، كه شامل عكس¬هایی از چشم هنر پیشه¬های زن و مرد است. با هر سئوال چهار توصیف حالت ذهن (یك حالت هدف و سه حالت انحرافی با همان ارزش هیجانی) ارایه می¬شود. تنها با استفاده از اطلاعات بینایی از پاسخ دهندگان خواسته می¬شود كلمه¬ای را كه بهترین توصیف كننده فكر یا احساس صاحب چشم هاست انتخاب كنند. برای نمره¬گذاری به هر جواب صحیح، نمره¬ی یك تعلق می¬گیرد و نمرات بین دامنه 0 (صفر) و 36 قرار می¬گیرند. نمره¬ی كمتر از 22 نشانگر ذهن خوانی پایین، نمره¬ی بین30-22 نشانگر ذهن خوانی متوسط و نمره بالاتر از 30 نشانگر ذهن خوانی بالا می¬باشد. اعتبار و همسانی درونی این آزمون بعد از ترجمه در پژوهش علیلو، بخشی پور، بافنده قراملكی، خانجانی و رنجبر(1390). همچنین در پژوهش بافنده (1390) از طریق روش آلفای كرونباخ 73/0 به دست آمد. همچنین در پژوهش بخشی پور، علیلو، خانجانی، رنجبر و با فنده قراملكی (1390) با روش كودر – ریچاردسون (69/0) به دست آمد. پایایی آزمون ذهن خوانی در این پژوهش با روش الفای كرونباخ 59/0 به دست آمد. در غالب مطالعات صورت گرفته برای بررسی توانایی ذهن خوانی افراد سالم و بیمار، از این آزمون عصب روان شناختی استفاده شده ا ست كه نماینده اعتبار این آزمون در مطالعات ادراك حالات ذهنی است (به نقل از نجاتی، ذبیح زاده، نیك فرجام، نادری و پورنقدعلی، 1390).

مطلب مفید دیگر:  برترین فایل مبانی نظری بیماری صرع

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها (بارون و کوهن، 2001) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها بارون و کوهن 2001;آزمون ذهن خوانی از طریق چشم ها ;بارون و کوهن 2001

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *