فایل کامل دانلود فایل word مبدل های حرارتی 151 صفحه

شما برای دریافت دانلود فایل word مبدل های حرارتی به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات دانلود فایل word مبدل های حرارتی را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

فایلword حجم229 KB در این فایل وورد مبدل های حرارتی در محدوده وسیعی از کاربردها استفاده می شوند را گفته شده این کاربردهای شامل نیروگاه ها ، پالایشگاه ها ، صنایع پتروشیمی، صنایع ساخت و تولید ، صنایع فرآیندی ، صنایع غذایی و دارویی ، صنایع ذوب فلز ، گرمایش ، تهویه مطبوع ، سیستم های تبرید و کاربردهای فضایی میباشند مبدل های حرارتی در دستگاه ها

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 151

حجم فایل: 222 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

فایل:word

حجم:229 KB

در این فیل وورد مبدل های حرارتی در محدوده وسیعی از کاربردها استفاده می شوند را گفته شده. این کاربردهای شامل نیروگاه ها ، پالایشگاه ها ، صنایع پتروشیمی، صنایع ساخت و تولید ، صنایع فرآیندی ، صنایع غذایی و دارویی ، صنایع ذوب فلز ، گرمایش ، تهویه مطبوع ، سیستم های تبرید و کاربردهای فضایی میباشند. مبدل های حرارتی در دستگاه های مختلف نظیر دیگ بخار ، مولد بخار ، کندانسور، اواپراتور، تبخیر کننده ها ، برج خنک کن ، پیش گرم کن فن کویل ، خنک کن و گرم کن روغن ، رادیاتور ها ، کوره ها و … کاربرد فراوان دارند.

امید است مورد استفاده قرار گیرد.

صنایع بسیاری در طراحی انواع مبدل های حرارتی فعالیت دارند و هم چنین ، دروس متعددی در کالج ها و دانشگاه ها با نام های گوناگون در طراحی مبدل های حرارتی ارائه می گردد. محاسبات مربوط به مبدل ها کاری طولانی و گاهی خسته کننده است. مثلاً طراحی یک مبدل برای یک عملیات به خصوص نیاز به حدس های زیادی دارد که با استفاده از آن ها و طبق استانداردها می توان اندازه های یک مبدل مناسب را پیدا کرد. اما با استفاده از برنامه های کامپیوتری تمام این محاسبات توسط کامپیوتر انجام میشود و طراح برای طراحی تنها باید شرایط عملیاتی و خواص سیالات حاضر در عملیات را وارد کند. نرم افزارهای Aspen B-jac و HTFS از این موارد هستند. این نرم افزارها شامل برنامه هایی می شوند که توانایی انجام چنین محاسباتی را دارند.

در این تحقیق ابتدا توضیحاتی در مورد مبدل های حرارتی و اصول طراحی آنها بیان گردیده و در ادامه به معرفی و آشنایی با چند نرم افزار طراحی مبدلها پرداخته شده است.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود فایل word مبدل های حرارتی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود فایل word مبدل های حرارتی – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دسته بندی مبدل های حرارتی;بر اساس نوع و سطح تماس سیال سرد و گرم;بر اساس جهت جریان سیال سرد و گرم;بر اساس مکانیزم انتقال حرارت بین سیال سرد و گرم;بر اساس ساختمان مکانیکی و ساختار مبدل ها;اصول طراحی مبدل های حرارتی;تعیین مشخصات فرآیند و طراحی;طراحی حرارتی و هیدرولیک;طراحی مکانیکی;ملاحظات مربوط به تولید و تخمین هزینه ها;فاکتورهای لازم

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *