فایل کامل دانلود گزارش کارآموزی بررسی سیستم حسابداری (اتحادیه شركت های تعاونی روستایی شهرستان ایذه) 32 صفحه

شما برای دریافت دانلود گزارش کارآموزی بررسی سیستم حسابداری (اتحادیه شركت های تعاونی روستایی شهرستان ایذه) به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات دانلود گزارش کارآموزی بررسی سیستم حسابداری (اتحادیه شركت های تعاونی روستایی شهرستان ایذه) را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

سیستم حسابداری اتحادیه ی شركت تعاونی روستایی ایذه به صورت دستی و كامپیوتری می باشد كه ابتدا ثبت های مربوط به حسابداری شركت در دفـــــاتر ثبت می گردد و پدر پایان ماه رویدادهای مالی بر اساس برنامه های حسابداری از پیش تعیین شده نوشته و ثبت می شود

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 32

حجم فایل: 71 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

تاریخچه :

اتحادیه شركت های تعاونی روستایی شهرستان ایذه در تاریخ 13/2/1355 به شماره ثبت 34 تاسیس شد.

شامل دو قسمت سازمان تعاون روستایی و اتحادیه تعاون روستایی می باشد.

اتحادیه تعاون روستایــی دارای 14 نیـــرو و ســازمان تعاون روستایی دارای 9 نیرو می باشد.

سازمان تعاون روستایی دارای رئیس و اتحادیه تعاون روستایی دارای مدیر عامل كه مدیر عامل توسط هیئت مدیره (5 نفر عضو اصلی و 2 نفر علی البدل) انتخاب و توسط رئیس سازمان تائید می شود و رئیس سازمان از طرف استان انتخاب می شود.

سیستم حسابداری اتحادیه ی شركت تعاونی روستایی ایذه به صورت دستی و كامپیوتری می باشد. كه ابتدا ثبت های مربوط به حسابداری شركت در دفـــــاتر ثبت می گردد. و پدر پایان ماه رویدادهای مالی بر اساس برنامه های حسابداری از پیش تعیین شده نوشته و ثبت می شود.

اهمیت :

اهمیت وجود شركت تعاونی روستایی بدان جهت است كه برای روستائیان و كشاورزان فعالیت بازرگانی و خدماتی انجام می دهد و با این كار خود روستائیان و كشاورزان را حمایت می كند فعالیتهای كه تعاونی روستایی برای روستائیان و كشاورزان انجام می دهد عبارتند از توزیع آرد روستایی ـ توزیع كالای كوپنی بین روستائیان توزیع انواع كود شیمیایی ـ توزیع و خرید نهادهای كشاورزی و بذر میان روستائیان و كشاورزی خرید گندم و جو مازاد بر مصرف از روستائیان و كشاورزی و … می باشد و عمده ترین و درآمدزاترین فعالیت اتحادیه شركت های تعاونی ایذه خرید گندم و توزیع آرد می باشد..

مبانی تئوری اصول حسابداری

تعریف حسابداری

حسابداری عبارت است از فن ثبت، طبقه بندی و تلخیص فعالیتهای مالی یك موسسه در قالب اعداد قابل سنجش به پول و تفسیر نتایج حاصله از بررسی این اعداد

تعریف حسابداری از دیدگاه سنتی :

حسابداری عبارت است از فن ثبت، طبقه بندی ـ تلخیص و تهیه صوتهای مالی

تعریف حسابداری از دیدگاه علمی :

حسابداری یك سیستم اطلاعاتی است كه یك سری داده های خام مثل روی دادهای مالی را به یك سری اطلاعات با ارزش و مفید تحت عنوان صورتهای عالی كه قابل استفاده به منظور تصمیم گیری و سایر استفاده ها می باشند تبدیل می كند.

تعریف سیستم حسابداری

سیستم حسابداری عبارت است از مجموعه ای از اجزاء به هم پیوسته در داخل یك موسسه كه آثار مالی روی دادهای آن موسســه را به صورتها و گزارش های مالی تبدیل می كند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود گزارش کارآموزی بررسی سیستم حسابداری (اتحادیه شركت های تعاونی روستایی شهرستان ایذه) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود گزارش کارآموزی بررسی سیستم حسابداری (اتحادیه شركت های تعاونی روستایی شهرستان ایذه) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
مبانی تئوری اصول حسابداری;تعریف سیستم حسابداری;تعریف حسابداری از دیدگاه علمی;تعریف حسابداری از دیدگاه سنتی;حسابداری;بررسی سیستم حسابداری شهرستان ایذه

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *