فایل کامل مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004 3 صفحه

شما برای دریافت مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004 به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004 را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 3

حجم فایل: 13 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

معرفی

مقیاس خود کنترلی در سال 2004 توسط تاگتی و همکاران به منظور ارزیابی میزان خود کنترلی افراد به عنوان یک صفت ساخته شد. فرم اصلی آزمون دارای 35 عبارت است. پس از مدتی تانگنی و همکاران فرم کوتاه مقیاس خود کنترلی را نیز ارائه کردند. فرم کوتاه دارای 13 عبارت است و یک نمره کلی به دست می آورد. این آزمون یک ابزار خود گزارشی است و آزمودنی باید در یک مقیاس لیکرت 5 درجه ای (هرگز=1 تا بسیار زیاد =5) مشخص سازد هریک از عبارات تا چه حد نشان دهنده ویژگی های وی است. طیف نمرات این آزمون بین 13 تا 65 قرار دارد. نمرات بالاتر حاکی از خودکنترلی بیشتر آزمودنی است. لازم به ذکر است که بعضی عبارات فرم کوتاه مقیاس خودکنترلی به صورت معکوس نمره گذاری می شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004 ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004 – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) تانگی و همکاران 2004;مقیاس خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) ;مقیاس;خودکنترلی یا خودنظارتی (فرم کوتاه) ;تانگی و همکاران 2004

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *