فایل کامل پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 3 صفحه

شما برای دریافت پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 3

حجم فایل: 14 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

پرسشنامه افکار خودآیند :(ATQ) این پرسشنامه آزمونی است برای ارزیابی فراوانی اظهارات منفی خودآیند درباره خود که به وسیله کندال و هولون به منظور ارزیابی شناختی خودافشایی در افسردگی ساخته شده است. ثبات درونی این پرسشنامه با ضریب آلفای 97/0 بسیار خوب است. (هولون و کندال، 1980). متأسفانه، محققان به نسخه های فارسی اعتباریابی شده این مقیاس دست نیافتند و لذا، ترجمه و اعتباریابی مقدماتی آنها در دستور کار قرار گرفت. عبارات مقیاس را پنج روانشناس ارزیابی کردند و بازخوردها در شکل نهایی مقیاس اعمال شد. برای دستیابی به معیاری برای روایی این مقیاس، ضریب همبستگی بین نمرات این مقیاس و میزان افسردگی در نمونه اولیه شرکت کنندگان در تحقیق کاویانی و همکاران (1384) محاسبه شد که به ترتیب ضرایب 67/0 و 74/0 را برای باور به افکار خودآیند و فراوانی آن نشان داد. این ارقام می تواند به عنوان روایی همگرا در نظر گرفته شوند. همچنین همبستگی بین طبقه ای بین نمرات گروه کنترل در مراحل اول و دوم، ضرایب 76/0 و 88/0 را به ترتیب برای باور به افکار خودآیند و فراوانی آن نشان داد که می تواند معیاری برای پایایی در نظر گرفته شود.

مطلب مفید دیگر:  فایل کامل پرسشنامه آزمون تصور از خود بک 15 صفحه

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980;پرسشنامه افکار خود آیند منفی ;پرسشنامه ;افکار خود آیند منفی;کندال و هولون 1980

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *