فایل کامل پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 3 صفحه

شما برای دریافت پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 به سایت ما وارد شده اید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم توضیحات پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 را به دقت بخوانید.

قسمتی از متن و توضیحات فایل:

پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 3

حجم فایل: 14 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل:

پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

پرسشنامه افکار خودآیند :(ATQ) این پرسشنامه آزمونی است برای ارزیابی فراوانی اظهارات منفی خودآیند درباره خود که به وسیله کندال و هولون به منظور ارزیابی شناختی خودافشایی در افسردگی ساخته شده است. ثبات درونی این پرسشنامه با ضریب آلفای 97/0 بسیار خوب است. (هولون و کندال، 1980). متأسفانه، محققان به نسخه های فارسی اعتباریابی شده این مقیاس دست نیافتند و لذا، ترجمه و اعتباریابی مقدماتی آنها در دستور کار قرار گرفت. عبارات مقیاس را پنج روانشناس ارزیابی کردند و بازخوردها در شکل نهایی مقیاس اعمال شد. برای دستیابی به معیاری برای روایی این مقیاس، ضریب همبستگی بین نمرات این مقیاس و میزان افسردگی در نمونه اولیه شرکت کنندگان در تحقیق کاویانی و همکاران (1384) محاسبه شد که به ترتیب ضرایب 67/0 و 74/0 را برای باور به افکار خودآیند و فراوانی آن نشان داد. این ارقام می تواند به عنوان روایی همگرا در نظر گرفته شوند. همچنین همبستگی بین طبقه ای بین نمرات گروه کنترل در مراحل اول و دوم، ضرایب 76/0 و 88/0 را به ترتیب برای باور به افکار خودآیند و فراوانی آن نشان داد که می تواند معیاری برای پایایی در نظر گرفته شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980 – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
پرسشنامه افکار خود آیند منفی کندال و هولون 1980;پرسشنامه افکار خود آیند منفی ;پرسشنامه ;افکار خود آیند منفی;کندال و هولون 1980

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *